Maintenance Technician (Strojní technik/plánovač údržby)

Date: Nov 15, 2021

Location: Smirice, Hradec Kralove, CZ, 50303

Company: IFF Family of Companies

STROJNÍ TECHNIK/PLÁNOVAČ ÚDRŽBY

Hledáme šikovného kolegu na pozici STROJNÍ TECHNIK/PLÁNOVAČ ÚDRŽBY, který/která bude mít na starosti podporu oddělení investic i údržby a plánování údržby v našem výrobním závodě.

Náplň práce:

strojně technická podpora oddělení údržby a investic

práce s plánovacím SW údržby (SAP Plant Maintenance)

příprava detailních plánů údržby pro schválení vedoucími

práce na investičních projektech

práce v programu AutoCAD

komunikace s dodavateli

technická podpora nákupu dílů, servisů a zařízení s cílem minimalizace nákladů

tvorba a udržování dokumentů v souladu s interními a ISO standardy

dokumentační a kontrolní činnost

Požadujeme:

VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru - strojírenství

praxe ve výrobním závodě výhodou

aktivní znalost anglického jazyka podmínkou slovem i písmem

znalost práce na počítači (MS Excel, MS Word, AutoCAD)

znalost programu SAP výhodou (SAP PM)

řidičský průkaz skupiny B

znalost strojně technologické dokumentace – PID, strojní výkresy

orientace v digitalizaci vítána

analytické myšlení, dobré komunikační a organizační schopnosti

flexibilita a ochota učit se novým věcem, pečlivost, motivovanost

schopnost týmové spolupráce a práce pod tlakem

Nabízíme:

nástup IHNED

pozice vhodná i pro absolventy

plný pracovní úvazek (7,5 hod. denně)

zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu

zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

motivační finanční ohodnocení a odměny (nadstandardní prémie a příplatky – např. odměny za vyčerpanou dovolenou, odměny před dovolenou a před Vánocemi, apod.)

systém zaměstnaneckých benefitů (dotované obědy na pracovišti, stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní a penzijní pojištění, příspěvek na rehabilitační péči o zaměstnance, apod.)

V případě Vašeho zájmu pošlete životopis na e-mail: jana.vareckova@iff.com v českém i anglickém jazyce.

Job Description

Click here to add Job Description

Job Requirements

Click here to add Job Requirements